Cam Menfez Deliği Açma

Cam Menfez Deliği Açma

Günümüzde evimizde kullandığımız doğalgazın sızıntı veya bacadan rüzgârın zehirli gazın geri tekmesiyle birçok can kaybı ve yaralanma gerçekleşmiştir. Bu olayların sık sık yaşanması yetkilileri harekete geçirmiş kombi, oçak ve şofbenlerin bulunduğu yerlerdeki camlarda hava geçirgenliği sağlamak amacıyla cam menfez deliği açma veya diğer adıyla cam ventilasyon deliklerinin açılması zorunlu hale gelmiştir.

Bu cam ventilasyon deliklerinin açılmasındaki asıl amaç hava geçirgenliği sağlayarak bize daha güvenli bir ortam sunmaktır.

Önceden cam ventilasyon deliğinin olup olmaması zorunlu değilken şu anda yaşanan yaralanma ve ölüm vakalarından sonra bu çok sıkı denetlenmekte ve bu cam menfez deliğinin olmadığı yerlerde ilgili kişilerce doğalgaz kullanımı yasaklanmakta ve saat mühürlenmektedir.

Ümitköy Camcı uzman usta kadrosu ile ısıcam, tekcam ve cam balkon camlarına özel cam ventilasyon deliği açma aletiyle bu delikleri açmakta ve menfez kapağını takmaktadır.

Böylelikle bulunduğumuz alan daha güvenli ve konforlu hale gelmektedir.

Çayyolu Camcı her türlü cam değişimi, cam ventilasyon deliği, cam menfez deliği, cam havalandırma deliği, cam balkon menfez deliği acma ve cam balkon yapımı, winsa pvc yapımı ve her türlü tamirat işleriniz için uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

Çayyolu Camcı
Ümitköy Camcı

Cam Menfez Deliği Açma

Cam Menfez Deliği Açma

Cam Menfez Deliği Açma

 

 

Powered by Nulled Themes Keepvid Earn Money Online