Katlanabilir Cam

Katlanır Cam Sistemleri

 

Konut, yazlık, villa, işyeri gibi mekanlarda estetik ve konforu bir arada sunan sistemler katlanır cam balkon uygulamalarıdır. Camların katlanarak ve aynı noktaya toplanabilme özelliği mekanların hacimsel olarak daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır.

4 Mevsim kullanılabilen alanlar yaratan katlanır cam balkon evlerinize ayrı bir hava katar. Balkon ve uygulanan alanların Rüzgar, toz, kar ve yağmur vb. olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden korunmasını sağlar. Kolay Temizlenebilir ve bakımının kolay olması ayrı bir avantaj yaratır.

Katlanır Cam Balkon Özellikleri

Camların sağa sola veya heriki yöne topalanabilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Mimari olarak estetik tasarımlar ile binanıza katkı sağlıyor. Darbeler karşı dayanıklı temperli ve lamine cam kullanılmasından dolayı hem güvenli hemde emniyetlidir. Olandışı durumlarda camın kırılması durumunda küçük ve kesici olmayan parçalara ayrılmasından dolayı insan sağlığını tehdit etmemektedir. Görüntü ve manzara kayıpları yaşanmamaktadır.

Üst düzey sızdırmazlık teknolojisine sahip uygulamalardır. Ses ve ısı yalıtımı sağlar. Kkullanılan alüminyum profil, rulman ve aparatlar Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen üreticilerinin ürettiği ürünler olup ulusal ve uluslararası standartlara sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Renk seçenekleri çoktur. İsteğe bağlı olarak renkli cam kullanılabilir. Bağlantı noktaları krom nikel paslanmaz aparatlar olup uzun ömürlüdür. Alt ve üst yerlerde kullanılan kilit mekanizması ile güvenlidir.

Katlanır Cam Balkon Uygulama Yerleri

– Konutlar

– Cafe, lokanta ve fastfoodlar

– Yazlıklar villalar otel ve moteller

– Perakende ürün satan mağaza ve işletmeler

– Eğlence mekanları

– Alışveriş Merkezleri

– Mevsimlik imalat yapan atölye ve işletmeler

Vipka Yapı Design olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize Katlanır Cam Balkon hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile Katlanır Cam Balkon işlerinde Ankara’da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm Katlanır Cam Balkon işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı Katlanır Cam Balkon işerini foto galerimize bulabilirsiniz.

Powered by Nulled Themes Keepvid Earn Money Online