HAKKIMIZDA

Ümitköy Camcı - Çayyolu Camcı

HAKKIMIZDA

Çayyolu Camcı, Ümitköy Camcı bölgesinde faaliyet gösteren firmamız 1996 yılında bir aile şirketi olarak Ankara'da kurulmuştur. Küçük bir işletme olarak sektöre giriş yapan firmamız müşterilerine cam değişimi, özel kesim ve menfez deliği hizmetleri vermektedir.

İlk yıllarından itibaren Çayyolu Camcı, Ümitköy Camcı sektörüne yapmış olduğu yatırımlar ile hızla yükselmeye başlayan firmamız, kurmuş olduğu entegre fabrikaları ile cam sektöründe adından söz ettiren firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Kurmuş olduğu fabrikalar ile 1. sınıf malzeme ve teknolojik ekipmanları müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli ürünleri üretip müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.

2016 yılından itibaren Türkiye'nin en büyük showroomuna sahip olan firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ölçü ve fiyat ayrımı yapmadan tüm küçük veya büyük cam ihtiyaçlarınız için imalat ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Ümitköy, çayyolunda bulunan showroomu ile 22. yılı aşan tecrübesi, profesyonel ekip ve ekipmanları ile ilk günkü kalite ile müşterilerine hizmet vermeye Firmamız profesyonel ekipleri ile Ankara'nın tüm bölgelerinden faaliyet göstermektedir, tüm cam ihtiyaçlarınız için firmamızdan bilgi almadan karar vermeyin

TOP